Projektowanie wnętrz i form użytkowych

Anna Kamińska, 604 961 511

Inspiracje

Autorskie studio FUXJA specjalizuje się w projektach mieszkalnych, biurowych i komercyjnych, projektowaniu mebli, lamp i nieszablonowych ogrodzeń posesyjnych a także wykonywaniu artystycznych dekoracji wnętrz.

Studio projektowe

Metamorfozy wnętrz

 

      Wnętrze tego domu zostało zagospodarowane 2 lata temu, jednak otwarta przestrzeń nie miała jednorodnego spójnego charakteru, ponieważ zabudowa kuchenna nie nawiązywała do zabudowy meblowej w salonie. Właściciele chcieli "coś zmienić" i odświerzyć  wnętrze.

         Nowa aranżacja wnętrza domu jednorodzinnego w Starych Bielicach została zaprojektowana w ten sposób, aby zapanował miły, harmonijny i przytulny nastrój. Wprowadzono nowe kolory ścian dodatków i tapicerki, tak aby tylko jeden kolor był dominujący a reszta kolorów była stonowana. Zrezygnowano w wzorów, ponieważ głównym motywem zwracającym uwagę miała być podświetlana fototapeta w jadalni. Zastosowano zabudowy z płyty gipspowo – kartonowej i sufity podwieszane z podświetleniem, aby wyodrębnić miejsca o różnym przeznaczeniu ( kuchnia, jadalnia, miejsce wypoczynku,hall). W zabudowie kuchennej wprowadzono nowe proste fronty. Szafki górne zawieszono na wysokości zakończenia wysokich szafek stojących oraz wprowadzono taką okładzinę na ścianie między szafkami, która łączy spójnie całą zabudowę kuchenną a jednocześnie nawiązuje do reszty otwartego wnętrza. Dzięki zastosowaniu tych samych kolorów i materiałów w całym wnętrzu panuje jednorodny spójny charakter, w którym panuje harmonia. Zastosowane akcenty ( kolor zielony i fototapeta ożywiają wnętrze. Poprzez wyodrębnienie miejsc (jadalni , kuchni , przedpokoju i miejsca do oglądania telewizji ) wnętrze stało się bardziej przyjazne i przytulne. Dodatkowo nowoczesne i minimalistyczne wnętrze „ocieplają” woalowe, delikatne i lekkie rolety rzymskie.

 

Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz

Realizacja NETIUS Multimedia